Antigrippine Hotdrink - 10 Stuks

AntigrippineSKU:8710537790818
filler

Prijs:
€8,94
Voorraad:
UITVERKOCHT

Omschrijving

Antigrippine Paracetamol Vitamine C 500/50mg Poeder bevat twee werkzame stoffen: paracetamol en vitamine C. Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen in het lichaam die pijn en koorts veroorzaken, waardoor u hiervan minder last heeft. Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Dosering De aanbevolen dosering is: Volwassenen: Gebruik 1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer. U mag maximaal 6 sachets (= 3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per dag gebruiken. De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen. Wijze van innemen: Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed en drink onmiddellijk na roeren. Waarschuwingen Wordt uw klacht na 14 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger? Neem dan contact op met uw arts.

Payment & Security

American Express Apple Pay Google Pay iDEAL Maestro Mastercard Shop Pay Union Pay Visa

Uw betalingsgegevens worden veilig verwerkt. We slaan geen creditcardgegevens op en hebben geen toegang tot uw creditcardgegevens.

You may also like

Recently viewed