Healthypharm Paracetamol Zetpil 60 Mg - 10 Sup

HealthypharmSKU:8714632025790
filler

Prijs:
€2,79
Voorraad:
Slechts 1 eenheid over

Omschrijving

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie. Patiëntenbijsluiter Dit geneesmiddel kan zonder voorschrift verkregen worden. Desondanks moet u (Kinder)Paracetamol zetpil zorgvuldig gebruiken om een goed resultaat te bereiken. Bewaar deze bijsluiter. Het kan nodig zijn om deze nog eens door te lezen. Heeft u nog vragen, raadpleeg dan uw arts of apotheker. Raadpleeg een arts, als uw verschijnselen verergeren of niet verbeteren na 14 dagen. Wanneer één van de bijwerkingen ernstig wordt of als er bij u een bijwerking optreedt die niet in deze bijsluiter is vermeld, raadpleeg dan uw arts of apotheker. In deze bijsluiter: 1. Wat is (Kinder)Paracetamol zetpil en waarvoor wordt het gebruikt 2. Wat u moet weten voordat u (Kinder)Paracetamol zetpil gebruikt 3. Hoe wordt (Kinder)Paracetamol zetpil gebruikt 4. Mogelijke bijwerkingen Lees voor gebruik de bijsluiter Werkzame stof(fen) Een zetpil bevat respectievelijk 60,120,240,500 of 1000 mg paracetamol. De overige bestanddelen (de hulpstoffen) zijn: colloidaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (witepsol H 15), paracetamol van 5 zetpillen in een PVC/PE zetpilstrip. Contra indicaties als u overgevoelig (allergisch) bent voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van de zetpillen

Payment & Security

American Express Apple Pay Google Pay iDEAL Maestro Mastercard Shop Pay Union Pay Visa

Uw betalingsgegevens worden veilig verwerkt. We slaan geen creditcardgegevens op en hebben geen toegang tot uw creditcardgegevens.

You may also like

Recently viewed