Panadol Plus Glad - 48 Tabletten

PanadolSKU:8710464105587
filler

Prijs:
€5,61
Voorraad:
UITVERKOCHT

Omschrijving

Bij hoofdpijn, migraine, koorts, griep, verkoudheid, keelpijn, bijholteontsteking, middenoorontsteking, oorpijn, artrose (versleten gewrichten), spierpijn, gewrichtspijn en menstruatieklachten. Werkzame stof De werkzame stoffen in Panadol Plus(R) Gladde Tablet zijn paracetamol 500 mg en coffeïne 65 mg. Toepassing Paracetamol wordt gebruikt bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid - koorts en pijn na vaccinatie - hoofdpijn - menstruatiepijn - spit - zenuwpijn - kiespijn - menstruatiepijn - spierpijn. Lees voor gebruik de bijsluiter Werkzame stof(fen) COFFEINE 0-WATER PARACETAMOL Contra indicaties Panadol Plus Gladde tablet mag niet gebruikt worden bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van de tablet. Niet gebruiken bij - overgevoeligheid voor paracetamol - overgevoeligheid voor coffeïne Bijwerkingen Bijwerkingen die kunnen optreden zijn: - overgevoeligheidsverschijnselen (huiduitslag, koorts, galbulten) - coffeïne kan het inslapen bemoeilijken Als paracetamol met coffeïne langdurig wordt gebruikt, of meer dan 12 tabletten tegelijk worden ingenomen, kan leverbeschadiging optreden. Gebruik tijdens zwangerschap en borstvoeding Over het gebruik van paracetamol in de zwangerschap bij de mens bestaan onvoldoende gegevens om de schadelijkheid te beoordelen. Paracetamol wordt uitgescheiden met de moedermelk. Bij normale doseringen is tot nu toe geen schadelijke invloed op het kind gevonden. Invloed op de rijvaardigheid Geen invloed. Wisselwerkingen Paracetamol vertraagt de uitscheiding van chlooramfenicol (een bepaald antibioticum) en versterkt de bijwerkingen van zidovudine (een AIDS middel). Bij alcoholmisbruik en bij gelijktijdig gebruik van geneesmiddelen die de activiteit van de lever verhogen (b.v. bepaalde epilepsiemiddelen) kan een overdosering van paracetamol ernstiger verlopen door verhoogde en versnelde vorming van giftige afbraakprodukten. Wanneer u één van de bovenstaande geneesmiddelen of een ander geneesmiddel gebruikt, moet u hiermee rekening houden en advies vragen aan uw arts of apotheker. Waarschuwing en voorzorgsmaatregelen Bij stoornissen in de lever- en nierwerking moet u extra voorzichtig zijn met het gebruik van paracetamol. Bij chronisch alcohol gebruik mag u niet meer dan 2 g paracetamol per dag gebruiken (= 4 tabl. à 500 mg). Niet langdurig gebruiken. Als de klachten veranderen, terugkeren of niet overgaan, moet een arts geraadpleegd worden. Coffeïne kan een nadelige invloed hebben op patiënten die last hebben van epileptische aanvallen en patiënten die een maagzweer hebben of hebben gehad. Gebruik paracetamol met coffeïne niet langer dan 2 weken achtereen zonder een arts te raadplegen. Dosering en wijze van gebruik Gebruikelijke doseringen zijn: Volwassenen 1-2 tabletten per keer. Niet meer dan 6 tabletten per dag. Kinderen 12 - 15 jaar: 1 tablet per keer. Niet meer dan 4-6 tabletten per dag. 9 - 12 jaar: 1 tablet per keer. Niet meer dan 3-4 tabletten per dag. 6 - 9 jaar: ½ tablet per keer. Niet meer dan 4-6 halve tabletten per dag. Bij voorkeur de tabletten op lege maag innemen. Voor gebruik kunnen de tabletten opgelost worden in een ruime hoeveelheid water. De tijd tussen de verschillende doses moet minimaal 4 uur zijn. Voor kinderen met een leeftijd op de ondergrens moet men de laagst gegeven dosering aanhouden. Als de pijn of koorts weer opkomt dan kan de toediening herhaald worden. De maximale dosering mag niet overschreden worden. Symptomen bij en behandeling van overdosering De verschijnselen van een overdosering zijn: - gebrek aan eetlust - misselijkheid en braken Bewusteloosheid treedt niet op. Een overdosering leidt tot onomkeerbare leverbeschadiging. Bij een overdosering direct een arts waarschuwen.Risicowaarschuwing: • Overleg met uw huisarts als u ook andere pijnstillers gebruikt, bijvoorbeeld op recept.Zelfcheck/ Wanneer naar dokter • Als u langer dan twee weken pijnklachten heeft. • Als u al langer dan een week griepverschijnselen heeft die niet verbeteren. • Als u drie dagen per week of vaker pijnstillers nodig heeft tegen hoofdpijn. • Als u meer dan 6 tabletten per dag nodig heeft, gedurende meer dan 2 weken. Lees voor gebruik de bijsluiter

Payment & Security

American Express Apple Pay Google Pay iDEAL Maestro Mastercard Shop Pay Union Pay Visa

Uw betalingsgegevens worden veilig verwerkt. We slaan geen creditcardgegevens op en hebben geen toegang tot uw creditcardgegevens.

You may also like

Recently viewed