Healthypharm Paracetamol Zetpil 120 Mg - 10 Sup

HealthypharmSKU:8714632074668
filler

Prijs:
€2,23
Voorraad:
Er zijn nog maar 3 stuks over

Omschrijving

De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Eén zetpil bevat respectievelijk 60, 120 of 240 mg paracetamol. De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Gebruik: Kinderen leeftijd gewicht dosis (zetpil) aantal zetpillen per dag 3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg 60 mg 2 - 6 (1 tot 2 per keer, niet vaker dan om de 6 uur) 3 maanden - 1 jaar 3,0 - 10 kg 120 mg 1 - 3 1 - 2 jaar 10 - 12,5 kg 240 mg 2 - 3 2 - 4 jaar 12,5 - 17 kg 240 mg 3 4 - 6 jaar 17 - 22 kg 240 mg 4 Lees voor gebruik de bijsluiter.

Payment & Security

American Express Apple Pay Google Pay iDEAL Maestro Mastercard Shop Pay Union Pay Visa

Uw betalingsgegevens worden veilig verwerkt. We slaan geen creditcardgegevens op en hebben geen toegang tot uw creditcardgegevens.

You may also like

Recently viewed